Регіональним партнером Асоціації благодійників України у Миколаївській області традиційно виступає Громадська організація «Доброта та Довіра».

Мета конкурсу – вшанувати кращих у країні та області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які працювали на захисті нашої країни у 2023 році.

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року; благодійні, волонтерські проєкти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на захист України, благоотримувачі, представники медіа.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку (http://surl.li/spnmx

) та надіслати на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2023»: konkurs@blagoukraine.org до 30 квітня 2024 року (включно).

Зазначимо, що цього року Оргкомітет конкурсу визначив 27 конкурсних номінацій, за якими буде проводитись відбір: 21 колективну, 3 індивідуальні та 3 спеціальні номінації. Заповнюючи заявку необхідно обрати одну, або декілька номінацій під які підпадає діяльність організації чи проєкт.

Усі подані заявки будуть розглянуті на регіональному рівні. Національна експертна рада конкурсу окремо визначить переможців у Миколаївській області.

❕Вшанування відзнакою «Ангел добра» і дипломами відбудеться двічі: на урочистій церемонії «Благодійна Миколаївщина - 2023» у м. Миколаєві (регіональний етап конкурсу) та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2023» у м. Києві.

Детальніше про конкурс, перелік номінацій та інша важлива інформація за лінком http://surl.li/plhlc

, або за тел. 067-164-04-11. Також доступна електронна поштова скринька e-mail: konkurs@blagoukraine.org

Контакти співорганізатора регіонального конкурсу від Миколаївській області Валентини Ткаченко: dobrota.ta.dovira.mykolaiv@gmail.com, 097-239-72-70.

На зображенні може бути: ‎текст «‎Региональний конкурс 2023 Благодίйна Миколаївщина Засновник конку рсу ماج Орган.затор WAN Асоцйация Благодийник.в Украйни Регональний алъний партнер Червене иртнек намисто ДОБРОТА ТАДОВΙРА‎»‎