23 квітня у Новобузькій міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності міської ради під головуванням Світлани Шашкеєвої.
 Під час засідання членами бюджетної комісії було розглянуто десять питань порядку денного, а саме :
1. Про внесення змін до рішення міської ради від 16.12.2022 №491 «Про бюджет Новобузької міської територіальної громади на 2023 рік».
2. Звіт про роботу сектору культури та туризму виконавчого комітету Новобузької міської ради Миколаївської області за 2023 рік.
3. Про внесення змін до рішення сесії Новобузької міської ради від 22.12.2023р. № 742 «Про затвердження Програми розвитку культури в Новобузькій міській раді Миколаївської області на 2024 – 2026 роки».
4. Про внесення змін до рішення виконкому від 14 червня 2022 р. № 84 «Про затвердження Програми розвитку освіти Новобузької громади на 2022-2025 роки».
5. Про затвердження проектно-кошторисної документації за проєктом «Реконструкція будівлі Новобузького ліцею № 7 Новобузької міської ради за адресою: вулиця Широка площа, будинок 10, м. Новий Буг Баштанського району Миколаївської області».
6. Про затвердження звіту про оцінку майна.
7. Про затвердження передавального акту Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Новобузької міської ради.
8. Про припинення права оперативного управління.
9. Про схвалення проекту договору про співробітництво Новобузької міської ради та Казанківської селищної ради.
10. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Новобузької міської ради.

Дані проєкти рішень були погоджені та рекомендовані до розгляду на чергову сесію міської ради .

  Детальніше на офіційному YouTube каналі Новобузької міської ради
https://youtu.be/wkz0MKzjfUs

Фото без опису