Сьогодні, 25 квітня відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму, молоді і спорту, депутатської діяльності та законності під головуванням Галини Гаврилюк .

На порядку денному були наступні питання:

-Про затвердження Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Новобузької міської ради в новій редакції. Про внесення змін до рішення сесії Новобузької міської ради від 22.12.2023р. № 742 «

-Про затвердження Програми розвитку культури в Новобузькій міській раді Миколаївської області на 2024 – 2026 роки.

- Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новобузької міської ради від 14 червня 2022 р. № 84 «Про затвердження Програми розвитку освіти Новобузької громади на 2022-2025 роки».

Засідання комісії пройшло в конструктивному руслі , по всім питанням було досягнуто порозуміння і рекомендовано на чергову 38 сесію.

На зображенні може бути: 9 людей та текст