Під час зонального етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Вознесенському районі було визначено 13 найсильніших футзальних команд.

Так, у середу, 24 квітня, юнаки з Вознесенської, Южноукраїнської, Братської, Веселинівської, Доманівської, Єланецької, Олександрійської, Бузької, Дорошівської, Мостівської, Новомарʼївської, Прибузької та Прибужанівської громади виборювали кубок III етапу змагань «Пліч-о-пліч» із футзалу.

Гол за голом летіли у ворота суперників, напружена гра до кінця матчу і така бажана перемога!

Команда Южноукраїнського ліцею №3 зайняла перше місце!

Друге місце виборола команда Вознесенського ліцею №8, третє – команда Таборівського ліцею.

Вітаємо переможців з новими здобутками! До зустрічі в обласному етапі! Разом переможемо!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion