23 травня відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та агропромислового комплексу під головуванням Олександра Бушка.

На порядок денному були натупні питання :

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам України.

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу гр.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється

Про передачу в оренду земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва .

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.

Про продаж земельної ділянки .

Про відмову у передачі земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд .

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Заслухавши та обговоривши всі рішення члени комісії внесли зміни до одного рішення та рекомендували на чергову 39 сесію міської ради.

У ході засідання комісії було розглянуто заяви від мешканців громади .