Новобузький міський голова Максим Лагодієнко має честь представляти Миколаївщину та нашу громаду на важливому заході - Берлінській конференції з реконструкції Ukraine Recovery Conference – URC2024.

Лідери урядів низки країн, міжнародні організації, бізнес та громадянське суспільство , понад 2 000 учасників з понад 60 країн світу - усі зібрались з одною метою - швидке відновлення та довгострокова відбудова України! Перед поважною аудиторією виступали лідери країн та політики: Володимир Зеленський – президент України, Олаф Шольц – федеральний канцлер Німечинни, Урсула фон дер Ляєн – президент Європейської комісії та інші посадовці.

Захід надає можливість проговорити наші проблеми та разом з партнерами знайти шляхи допомоги у розвитку громади .Так, Новобузька громада шукає міжнародної підтримки проєктів відбудови: реконструкція каналізаційної мережі, реконструкція ліцею №7, реконструкція міського стадіону.
 Міський голова Максим Лагодієнко вже провів декілька зустрічей з представниками Данії, Німеччини, Естонії щодо підтримки реалізації важливих для громади проєктів відновлення та можливого міжнародного партнерства.

Дякуємо ULEAD з Європою, Німецькому товариству міжнародного співробітництва(GIZ) , Асоціації міст України, Миколаївській ОВА .
Вдячні нашим партнерам за постійну допомогу нашій громаді.
Рухаємось вперед .
Дякуємо ЗСУ