До уваги підприємців!

Дата: 11.11.2019 10:37

ПРОПОНУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОПИТУВАННЯ

Запрошуємо вас взяти участь в анкетуванні щодо визначення основних проблем та перешкод, з якими стикаються сьогодні ваші підприємства, під час виробництва та експорту продукції. Анкетування дозволить визначити оптимальні форми державної підтримки індустріального розвитку.

Анкетування проводиться в рамках Другого українського індустріального тижня (ДУІТ), що реалізується під патронатом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України .

ДУІТ – це серія регіональних заходів, що проводиться за моделлю Європейського індустріального дня (EU IndustryDay). Проект надає можливість українським компаніям у регіонах продемонструвати свій потенціал у сфері індустріального розвитку та вибудувати діалог із державними структурами. Органи державної влади, в свою чергу, мають змогу отримати якісний зворотній зв’язок з метою ефективного формування та реалізації промислової політики.

Заповнення анкети розраховано на 15 хвилин Вашого часу.

Пронуємо пройти опитування за допомогою чат-боту через мобільні додатки:

- за допомогою мобільного додатку Telegram – ввести в пошук @industry_business_bot