Благодійна акція по висадці дерев за участі громади мікрорайону "ленінської" території міста

Дата: 12.11.2019 15:52

За сприяння міського голови Максима Лагодієнка ,який підтримав спільну ініціативу депутата міської ради Світлани Шашкєєвої та громади «ленінської» території   відбулась благодійна акція по висадці дерев та створення  молодого парку.

В рамках акції налагоджена співпраця між депутатами,органами влади,  представниками бізнесу, працівниками  комунального підприємства та гуртування громади  довкола ідеї  озеленення території та збереження природи .

Акція  має привернути увагу до питання бережливого ставлення до природного середовища, збереження та примноження нашої природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу .

У посадці дерев є щось глибоко символічне. Це сприяє розвитку та підтримці нового життя. А східні мудреці обіцяли кожному,хто посаде дерево – рік щастя.