Волейболісти МДЮСШ зайняли перше загальнокомандне місце в обласних змагання

Дата: 12.12.2019 08:59

В місті Миколаєві  відбулись змагання з волейболу серед сільських команд ДЮСШ під девізом  « Даруймо дітям радість» та гаслом « Здоров’я  молоді – здоров’я нації».

Команда Новобузької  МДЮСШ була представлена  учасниками ( хлопці та дівчата)вікової категорії  починаючи з 2002 р.н.  Всього  було проведено  сім ігор, в результаті яких наші команди отримали перемогу та заволоділи перехідними кубками. Команда хлопців – І місце та команда дівчат – І місце.

Змагання з волейболу серед сільських ДЮСШ Миколаївської територіальної організації ВФСТ « Колос» під девізом «Даруймо дітям радість» проводиться з метою зміцнення здоров’я дітей,пропаганди здорового способу життя,підвищення спортивної майстерності юних волейболістів.

Команда юних волейболістів Новобузької МДЮСШ посіла перше  загальнокомандне місце, що дало змогу керівництву  ГО ВФСТ « Колос» визначити кращих волейболістів для участі в змаганнях на всеукраїнському рівні.