Повідомляємо, що на виконання Постанови Кабінету міністрів України № 555 від 25.05.2011 року «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою забезпечення міста Новий Буг та села Станційне  містобудівною документацією, уточнення планувальної структури і функціонального призначення, визначення параметрів забудови, планування принципів планувальної орієнтації, встановлення ліній регулювання забудови, виявлення планувальних обмежень, керуючись Цивільним, Господарським і Земельним кодексами України, Законами України «Про регулювання містобудівної діяльності»,

«Про Генеральну схему планування території України», «Про основи містобудування», «Про архітектурну діяльність», «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду», «Про землеустрій» та «Про місцеве самоврядування в Україні» з 12 грудня 2019 року  розпочинаються   громадські обговорення щодо врахування думки громадськості під час розроблення "Оновлення генерального плану міста Новий Буг та села Станційне"

У громадському обговоренні взяли участь  координатори ,проектувальники  та  архітектор  генерального плану, міський голова, депутати  міської ради, обласної ради,  керівники  структурних підрозділів  та спеціалісти міської ради, керівники  бюджетних та комунальних організацій,  представники бізнесу,громадськість  міста та району.

Міський голова Максим Лагодієнко повідомив про початок громадських обговорень і  що питання  розробки Генерального плану є над актуальним  для міста. Адже ми до сьогоднішнього дня керуємось Генпланом,який був розроблений ще в 1998 році.

В Генеральному плані  повинно  відобразитись побажання держави та побажання громади. Для того ,щоб  були враховані всі побажання громади та  грамотно спроектовано генплан треба створити  робочу групу по  відпрацюванню зауважень,пропозицій при розробці проекту генплана.

Учасники громадських обговорень  обрали  робочу групу у кількості 7 осіб:

Петраківська І.В. – інженер  землевпорядник  міської ради; Гаврилюк В.Д. – депутат  міськради; Чернявський О.М. – депутат міськради, Шашкеєв О.О. – приватний підприємець; Майстренко М.В. – керівник КЗ « Водопровідні мережі»;, Кривенюк О.Г.-  представник громадськості; Черемис  Ю.А. – керівник  інформаційного агентства ТУТ. ІНФО.

Робоча група розпочала співпрацю з проектантами  Генерального плану.

завантажити