На виконкомі обговорили питання,що стосувались різних сфер життєдіяльності громади

Дата: 17.12.2019 12:48

17 грудня 2019 року під час чергового засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Максима Лагодієнка , члени виконкому обговорили  та схвалили проект бюджету на 2020 рік  та прогноз міського бюджету на 2021 – 2022 роки.

Головний бухгалтер міської ради Олена Антоненко детально ознайомила присутніх з  дохідною та видатковою частинами бюджету, загальним та спеціальним фондом та  відмітила,що бюджет міської ради є збалансованим,що  дасть можливість  фінансувати комунальні установи,організації та оплатити  роботу працівників .

Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.