Новорічні свята завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.

19 грудня  на центральній площі відбулось урочисте відкриття головної  міської новорічної ялинки

На святковий захід зібралися діти та дорослі, аби разом взяти участь у святі.

На початку заходу ялинонька засяяла сотнями різнокольорових вогників.

З вітальними словами до присутніх звернулися  міський голова Максим Лагодієнко,  Очільник міста привітав усіх із наступаючими новорічними та різдвяними святами та побажав  дітлахам здійснення найзаповітніших мрій і бажань та отримання гарних подарунків, всім дорослим вони висловили побажання достатку, щастя, благополуччя у родинах та віри у мирне і процвітаюче майбутнє нашої країни.

Із святковими концертними номерами та конкурсами на відкритті ялинки виступали учасники художньої самодіяльності  районного будинку культури.

На відкриття прибув Святий Миколай з рук якого дітки, що розказували віршики, співали пісні та приймали участь у конкурсах, отримали солодкі подарунки від  міської ради.

Веселі вітання Діда Мороза і Снігуроньки та хороводи з малечою біля ялинки доповнили це свято неповторним колоритом.

Дитячі забави довкола головної ялинки наповнили місто позитивною, дійсно новорічною атмосферою.