Дітей учасників АТО буде звільнено 100%  від  батьківської плати  за перебування в ДНЗ

Дата: 22.12.2019 09:24

Таке рішення прийняли депутати під час засідання 5 сесії міської ради

Політика держави спрямована на соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей. Міський голова та депутати міської ради переймаються проблемами людей, які є ветеранами та учасниками АТО/ООС. На території Новобузької ОТГ   23 дитини учасників АТО  відвідують дошкільні навчальні  заклади.

Розглянувши  пропозицію депутата міської ради  Крикуна Віталія щодо  стовідсоткового звільнення від батьківської плати дітей учасників АТО, міський голова Максим Лагодієнко та депутатський корпус  підтримали дану пропозицію.

Раніше, діти учасників АТО були звільнені  на 50% від оплати за перебування в ДНЗ громади.