Міський голова та депутатський корпус підтримали  пропозицію про громадський бюджет міської ради

Дата: 22.12.2019 09:22

На черговому засіданні  сесії міської ради,яке відбулось 21 грудня, депутат міської ради Луценко Анна   внесла пропозицію щодо  реалізації в нашій громаді громадського бюджету. Адже бюджет громадських ініціатив дозволяє кожному  мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста

Громадський бюджет або бюджет участі — це програма, завдяки якій жителі міста впливають на розподіл частини коштів місцевого бюджету та сприяють розвитку міста. За її умовами кожен небайдужий городянин може подати заявку на реалізацію проекту, який вирішить нагальну проблему міста та покращить умови проживання в ньому. Проекти, які отримають підтримку громади у процесі голосування, будуть реалізовані у наступному бюджетному році за кошти місцевого бюджету.

Під час формування міського бюджету на 2020 рік було запропоновано,що громадський бюджет Новобузької ОТГ становитиме 1% від загального фонду бюджету міської ради.

Депутати  та міський голова підтримали дану пропозицію та одноголосно прийняли  рішення.