Виїзний прийом депутатів міської ради

Дата: 26.12.2019 13:09

З метою виконання Закону України « Про статус депутатів місцевих рад»,депутати міської ради  Луценко Анна та Близнюк Валентина провели спільний виїзний прийом громадян в Новомихайлівському старостинському окрузі.

На прийомі у депутатів побувало 6 осіб. Питання стосувались  як  вирішення особистих питань так і  життєдіяльності сільської ради.

Жителів громади  цікавило вирішення питання щодо  повного завершення вуличного освітлення у селах  округу, адже на сьогодні освітлено лише 3 вулиці. Особливо гостро стоїть питання відсутності фельдшера  у старостинському округу. Жителі просять,що хоча б  1 раз у  два тижні їхні села відвідував фельдшер. Піднімалось і питання ремонту доріг сільської ради.

А працівники сільської ради стурбовані  своїм подальшим працевлаштуванням,адже після об’єднання  вони залишились без роботи.

Також депутати  відвідали Новомихайлівську  школу,сільський клуб,Новодмитрівський дитячий садок,новозбудовану церкву.