На підставі частини четвертої та дев’ятої ст. 46, пункту восьмого частини третьої ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження  міського голови « Про скликання чергової 6 сесії міської ради 7 скликання»:

1. Скликати чергову 6 сесію міської ради 7 скликання 18 лютого 2020 року о 10.00 годині в актовому залі міської ради, за адресою пл. Свободи, 42 м. Новий Буг.

2. Винести на розгляд сесії слідуючий порядок денний:

2.1.    Про звернення депутатів Новобузької міської ради до Прем’єр – міністра України, Народного депутата України та  Голови комісії НКРЕКП щодо вирішення питання скасування додаткової оплати за транспортування природного газу.

2.2. Про затвердження  Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності виконавчого апарату Новобузької міської ради.

2.3.Про затвердження Положення про фінансовий відділ  виконавчого апарату Новобузької міської ради.

2.4. Про затвердження Положення про відділ з питань містобудування, архітектури, будівництва та цивільного захисту виконавчого апарату Новобузької міської ради.

2.5. Про затвердження Положення про відділ  з питань інвестиційних проектів та соціально – економічного розвитку виконавчого апарату Новобузької міської ради.

2.6. Про створення відділу освіти виконавчого комітету Новобузької міської ради.

2.7. Про створення сектору культури  та туризму  виконавчого комітету Новобузької міської ради.

2.8. Про затвердження Положення про сектор молоді та спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради.

2.9. Про дострокове припинення повноважень депутата Новобузької міської ради

VII скликання Старченка Віктора Олексійовича.

2.10. Про затвердження Положення про відділ житлово-комунального господарства,

благоустрою, розвитку інфраструктури та комунальної власності виконавчого апарату Новобузької міської ради.

2.11. Про затвердження Положення про відділ з питань земельних відносин та агропромислового комплексу виконавчого апарату Новобузької  міської ради.

2.12. Про затвердження Положення про відділ організаційно – кадрової роботи

та контролю виконавчого апарату Новобузької міської ради.

2.13. Про затвердження Положення про сектор з питань засобів масової інформації, зв’язків з громадськістю та роботи з правоохоронними органами Новобузької міської ради.

2.14. Про затвердження Положення про партиципаторне бюджетування (Бюджет участі) у Новобузькій міській раді.

2.15.  Про затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Новобузької міської ради та її складу.

2.16. Земельні питання.