Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 12.02.2020 13:54

В актовій залі  міської ради відбулось  чергове засідання виконавчого комітету  Новобузької міської ради під головуванням заступника  міського голови з  питань діяльності виконавчих органів ради Єгора Остапенка.

В ході засідання   членами виконкому було затверджено  перелік об’єктів та видів суспільно корисних робіт для відбування правопорушниками притягнутих до адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, надано згоду на зміну нумерації житлових будинків , видалення дерев,присвоєння  номерів гаражам в гаражних комплексах та взяття  на квартирний облік.

Приємним рішенням для всіх членів виконавчого комітету було  рішення

про видачу ордеру  учаснику АТО / ООС гр. Гончаренку С.О. на вселення в житлову квартиру № 8 у багатоквартирному житловому будинку.

Наприкінці засідання  були прийняті рішення про визнання  двох житлових будинків безгосподарними.

В ході роботи члени  виконавчого комітету Комарчук М., Чернявський О. вносили свої зауваження до проектів рішень. Засідання виконкому  пройшло у конструктивному руслі.