13 лютого о 10.00.год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії  міської ради ради  з питань соціального захисту громадян, освіти, охорони здоров'я, культури, спорту та захисту прав громадян.

До уваги депутатів пропонується наступний  ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про створення відділу освіти виконавчого апарату Новобузької міської ради
  2. Про створення сектору культури  та туризму виконавчого Новобузької міської ради
  3. Про затвердження Положення про сектор молоді та спорту виконавчого

апарату Новобузької міської ради.

4.Про затвердження Положення про сектор з питань засобів масової інформації, зв’язків з громадськістю та роботи з правоохоронними органами Новобузької міської ради

5.Про затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Новобузької міської ради та її складу.

6.Про звернення депутатів Новобузької міської ради до Прем’єр – міністра Ураїни, Народного депутата України та  Голови комісії НКРЕКП щодо вирішення питання скасування додаткової оплати за транспортування природного газу.