Взаємодія влади та депутатського корпусу

Дата: 06.03.2020 10:26

Міський голова Максим Лагодієнко  та депутат міської ради  Світлана Шашкєєва відвідали  міський ЗЗСО № 4 І – ІІ ст. поспілкувалися з  директором школи Тетяною Чичкан , педагогічним колективом  школи  та оглянули умови  перебування та  виховання учнів школи.

Під час огляду  приміщення  школи, депутат  міської ради Світлана Шашкєєва звернула увагу міського голови на  занедбаний стан зовнішньої каналізаційної системи школи. Директор школи  Тетяна Чичкан пояснила, що  каналізаційна система не  експлуатувалась більше 20 років, але  необхідно відновити роботу каналізаційної системи задля  зручності учнів та педагогів.

50

Максим Олександрович запросив  спеціалістів оглянути  систему та надати консультації щодо  відновлення  функціонування та модернізації  зовнішньої каналізаційної системи на території закладу освіти № 4.

Після консультацій зі спеціалістами буде проведено наступний етап роботи.