Оголошено результати конкурсів на заміщення вакантних посад - І етап

Дата: 16.03.2020 16:41

Сьогодні,16 березня, голова конкурсної комісії на заміщення вакантних посад Новобузької міської ради ,секретар міської ради  Сергій Сотсков    оголосив підсумки проведення конкурсів на вакантні посади в Ново бузькій міській раді.

Керуючись результатами перевірки екзаменаційних відповідей та Порядком проведення іспиту рекомендувати міському голові визнати переможцями конкурсу на посаду начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради – Антоненко Олену Анатоліївну, на посади провідних спеціалістів відділу бухгалтерського обліку та звітності – Онопрієнко Любов Іванівну, Ластовецьку Тетяну Володимирівну та Зубенко Світлану Павлівну

Переможцями на вакантну посаду - начальника фінансового відділу – Дібрівну Світлану Миколаївну на посади провідних спеціалістів – Козак Ірину Валеріївну та Капляр – Даду Світлану Ярославівну.

Переможцями на вакантну посаду начальника відділу з питань містобудування, архітектури, будівництва та цивільного захисту населення – Висоцьку Тетяну Михайлівну та на посаду спеціаліста з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, інженер з охорони праці – Скопінського Ігоря Івановича .

Переможцем на вакантну посаду  завідувача сектору культури та туризму міської ради – Філіпську Олену Миколаївну.

Всі учасники конкурсів  ознайомлені з результатами конкурсу та підписала протоколи.