Звернення міського голови до жителів громади

Дата: 24.04.2020 09:09

Шановні  жителі Новобузької громади  !

Ще раз жителів громади вітаю зі святами. Хочу подякувати всім  мешканцям за ту відповідальність, з якою вони ставляться до дотримання правил карантину. Тому що ми бачимо, що ця хвороба не оминає ні  лікарів, ні священників, ні дітей, ні будь-кого. Тому береженого Бог береже. І добре, що так ми відсвяткували.

Наступним випробуванням стануть поминальні дні. Все-таки традиції поминання наших рідних і близьких, які пішли з життя, дуже сильні. Давайте ще раз витримаємо, відповідально  та розумно поставимося до поминальних днів,щоб  це не було масово і одночасно.

Ми порадилися  з керівниками різних релігійних конфесій,які є на території нашої громади і прийняли таку рекомендацію—по можливості залишатися вдома, на карантині, а якщо вирішили відвідати кладовище,то не більше 2 осіб від  родини і витримуючи всі  санітарні норми в період карантину ( маска, рукавички). Заборону накладено на вживання  спиртних напоїв та продуктів харчування на кладовищі біля могил.

Сподіваємось на ваше порозуміння.

Бережіть себе та залишайтесь вдома!