Прибираємо самі

Дата: 24.04.2020 13:29

Громадські активісти, які не бажають миритися з тим,що  окремі  мікрорайони  міста  перетворюються  на суцільний смітник,  розпочали громадські акції по прибиранню своїх територій. Активісти не тільки прибирають, а і  озеленяють території. Ми всі розуміємо ,що ключове завдання – зміна свідомості людей.

Тут є дві складових. Перша – громадські акції з прибирання. Друга - відчутно штрафувати тих хто смітить.

Прибрати разом свій двір чи парк, посадити на місці купи сміття дерева чи квіти, організувати роздільне збирання відходів – такі прості спільні дії допомагають виробленню звички ніколи не смітити.

Громадські ініціативи ,які згуртували  активістів, разом, прибираючи парки, створюючи нові  майданчики, утверджують ідею чистого довкілля. Вони переконані, що людина, яка хоч раз добровільно прибирала парк, вже не кидатиме сміття де заманеться і робитиме зауваження своїм друзям чи колегам, які ще не позбулися шкідливої звички. Цінуймо працю та бережімо свою землю!