Вітання міського голови з професійним святом - Днем прикордонника

Дата: 30.04.2020 11:34

Шановні охоронці державних рубежів!
Дорогі ветерани-прикордонники!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника.
Ваша служба важка, небезпечна, вимагає дисципліни і витримки, але водночас це почесний обов'язок, який дозволяє нам мирно працювати, мріяти, будувати майбутнє.
Ви - зразок професіоналізму, витримки й сміливості. Ваша стійкість та мужність, нелегка служба вдень і вночі, у спеку та холод є яскравим прикладом для підростаючих поколінь.

Цього святкового дня висловлюємо  глибоку вдячність Вам, дорогі ветерани прикордонної служби, усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний  обов'язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни.
Бажаю Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до Батьківщини й людська шана надихають Вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народу.

З повагою міський голова Максим ЛАГОДІЄНКО та депутатський корпус Новобузької ОТГ