Звернення міського голови напередодні травневих свят до жителів громади

Дата: 30.04.2020 11:53

Шановні жителі Новобузької громади!

Висловлюю Вам свою вдячність за терпіння та розуміння щодо дотримання всіх карантинних заходів, які запроваджені в нашій громаді та в країні.

Нетипово, цьогоріч,  всі ми зустрічали і Світле Христове Воскресіння,  і поминальні дні . Наступне випробування  - травневі свята.

Святкування 1 травня – добра традиція, що не втратила свого змісту і зараз.

Через пандемію коронавірусу та карантинні обмеження, які продовжені до 11 травня , прошу Вас  , по можливості,  утримувались від відвідування  парків, скверів,  та залишитись  дома ,в колі родичів  та друзів.

З нагоди Першотравневого свята прийміть  побажання міцного здоров'я,  щастя і благополуччя, оптимізму, успіхів у всіх добрих починаннях.

Від щирого серця вітаю вас зі святом  , яке  уособлює прагнення людей до миру, рівності, братерства і плідної праці.

Нехай надія на краще життя надихає нас на об'єднання зусиль для того, щоб зробити наше рідне місто квітучим і заможним.

Щиро сподіваюсь, що дотримання всіх запроваджених карантинних заходів сприятиме швидкому подоланню пандемії та повернення всіх нас до звичного ритму життя!

Лишайтесь вдома.   Бережіть здоров’я своїх рідних!

З повагою, міський голова                          Максим ЛАГОДІЄНКО