Вітання з нагоди Міжнародного дня музеїв

Дата: 18.05.2020 16:39

Шановні працівники музеїв  !

Сердечно вітаю Вас, невтомних хранителів і дослідників історичної пам’яті, з професійним святом – Міжнародним днем музеїв!

Новий Буг — місто з давньою та славною історією. Пройшовши крізь роки свого існування, воно залишило по собі чимало історичних надбань, пам’яток та славних нащадків. Саме завдяки Вашій подвижницькій праці забезпечується збереження знань про історію, традиції, звичаєву та сучасну культуру і безперервний зв’язок поколінь.

Сьогодні перед працівниками музеїв стоїть непросте завдання: адаптувати музей для потреб сучасного відвідувача, збільшити його присутність в інтелектуальному, культурному та інформаційному просторах. Саме для цього вкрай необхідне максимальне впровадження новітніх технологій у роботі музеїв. Переконаний, що спільними зусиллями посприяємо подальшому розвитку музейної справи у нашому місті, щоб вона йшла у ногу з часом.

Бажаю Вам благополуччя, професійного успіху, народження нових ідей, міцного здоров’я, тепла та родинного затишку!

З повагою, міський голова      Максим ЛАГОДІЄНКО