Розпочато перевезення міськими автобусами за тимчасовим графіком

Дата: 01.06.2020 13:19

Сьогодні, 01 червня , під головуванням міського голови  Максима Лагодієнка відбулось засідання позачергової місцевої комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Новобузькій міській раді. До уваги членів комісії було запропоновано розгляд  актуального для жителів громади питання «Про надання дозволу на здійснення перевезення міського транспорту загального користування по маршруту «зупинка Корчма - зал. вокзал» та «СТО-центр-РЕМ».

Заслухавши та обговоривши інформацію з цього питання,члени комісії вирішили:

З 01.06.2020 року дозволяється перевізникам ПП «Гайдук» та КП «Новобузької міської ради «Добробут» здійснювати перевезення за маршрутом «Залізничний вокзал - Центр - зуп. «Корчма» та «СТО-центр-РЕМ» за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченою технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб за умови перевезення людей у засобах індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів (в період між рейсами проводити ретельну обробку транспортного засобу дезінфікуючим розчином, яким обробляють поручні, ручки, підлокітники, підлогу та провітрювати салон).

Графіки маршрутів додаються.