Шановна новобузька громадо !
Вітаю вас зі   188 - ю річницею заснування
міста!

День народження рідного міста об’єднує усіх нас, незалежно від віку та професії. У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Новий Буг може пишатися тим, що в ньому народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя. Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів. Висловлюю слова великої вдячності усім ново бужанам за любов та вірність рідному місту!

Бажаю всім міцного здоров’я, натхнення й творчого підходу до виконання будь-якої справи.

Нехай у місті панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток.

З  найкращими побажаннями , міський голова                 Максим ЛАГОДІЄНКО

Шановна громадо!

У зв'язку з пандемією та карантинними обмеженнями проведення масових  урочистих та розважальних заходів з нагоди 188- річя Нового Бугу вирішено перенести на вересень 2020 року.

Огргкомітет