Погоджено План соціально - економічного розвитку Новобузької ОТГ на 2020 - 2022 роки

Дата: 27.07.2020 09:20

Міський голова Максим Лагодієнко  провів засідання виконкому,в ході якого  було погоджено План соціально-економічного розвитку Новобузької
об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки,
обмежено (заборонено) проїзд великовагових транспортних засобів по вулицям міста Новий Буг,винесено рішення про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у магазинах на території Новобузької міської ради. Надано дозвіл на розміщення одноповерхової тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності( а саме :встановлення бювету питної води).

Цілою низкою питань  було закріплено території  за окремими громадянами та за РЛП « Приінгульський» з метою благоустрою земельної ділянки.

Змінено адреси  гаражів, присвоєно адреси житловим будинкам,надано дозволи на  видалення дерев та  взято на квартирний облік дітей – сиріт.