27 липня під головуванням    голови  депутатської комісії  з питань планування, бюджету та фінансів  Світлани Шашкеєвої відбулось спільне засідання постійних депутатських комісій  Новобузької міської ради. Участь у роботі засідання взяв міський голова Максим Лагодієнко.

В ході роботи засідання були розглянуті   питання  «Про передачу дошкільних навчальних закладів та Муніципальної дитячо-юнацької школи Новобузької міської ради Миколаївської області»; «Про створення комунального закладу «Новобузька публічна бібліотека» Новобузької міської ради; «Про  прийняття  комунальних  закладів  та закріпленого за ними майна зі спільної власності територіальних громад,сіл, селищ, міст Новобузького району у комунальну власність Новобузької міської ради»;

Фото без опису

Про безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району з балансу комунального підприємства «Майно» Новобузької районної ради у комунальну власність Новобузької міської територіальної громади за адресою:м. Новий Буг, площа Свободи, № 5; Про безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району з балансу комунального некомерційного підприємства «Новобузький районний центр первинної  медико-санітарної допомоги» Новобузької районної ради у комунальну власність Новобузької міської територіальної громади нежитлове приміщення.

Прийнято  рішення  «Про відмову в прийнятті до комунальної власності Новобузької міської ради Новобузької  дитячо-юнацької спортивної школи, комунальної установи «Новобузький

Фото без опису

центр по обслуговування закладів освіти» та комунального закладу «Новобузька централізована бібліотечна система» Новобузького районну Миколаївської області».

Затверджено проектно-кошторисну документацію  по капітальному ремонту покриття тротуарів по вул. Миколаївська в м. Новий Буг Миколаївської області та  затверджено План соціально – економічного розвитку  Новобузької  об’єднаної

територіальної громади на 2020-2022 роки, звіт про виконання бюджету Новобузької міської ради за І півріччя 2020 року та затверджено проєктно – кошторисну документацію по каналізаційній системі  «Біотал».

Положення про відділ з  питань  містобудування,  архітектури, будівництва та цивільного захисту Новобузької міської ради знято з порядку денного та рекомендовано розглянути на профільній  депутатській комісії з питань ЖКГ та комунальної власності.

Внесено зміни до рішення міської ради від 21.12.2019 р. № 67 «Про міський бюджет Новобузької міської ради на 2020 рік» .

Спільним засіданням постійних депутатських комісій було рекомендовано винести  вищеперераховані питання на розгляд  сесії міської ради.