У Новому Бузі тривають рейдові перевірки з дотримання карантинних вимог

Дата: 14.08.2020 14:19

Уп’ятницю, 14 серпня 2020 року, представники робочої групи із контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Новобузької громади у складі працівників міської ради, відділу поліції ,депутатів міської ради та міжрайонного управління Держпродспоживслужби перевірили ряд магазинів  та  барів у місті Новий Буг .

Представники робочої групи перевіряли дотримання вимог щодо проведення дезінфекційних, профілактичних та протиепідемічних заходів в період карантину (ведення журналів температурного скринінгу працівників, використання персоналом та їх клієнтами засобів індивідуального захисту, забезпечення дезінфекційними засобами, масками, наявність інформації стосовно встановлених обмежень для профілактики коронавірусної хвороби COVID-19 тощо). Перевірки тривають.

Шановні мешканці громади! Нагадуємо - дотримання елементарних профілактичних заходів допоможуть зберегти ваше здоров’я та здоров’я ваших рідних!