До уваги фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів!

Дата: 17.08.2020 15:01

Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 24 липня 2020 року № 1391 «Про затвердження форм для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 серпня 2020 року за № 767/35050 та опубліковано в Офіційному віснику України № 63 від 14 серпня 2020 року.

Фермерські господарства та сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи зможуть надавати заявки та необхідні документи до уповноважених банків для участі у державній програмі підтримки розвитку фермерства за обраними напрямами відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106 (із змінами).

Ознайомитися з наказом можна за посиланням: https://cutt.ly/jd5fvXi

За інформацією департаменту агропромислового розвитку Миколаївської ОДА