В рамках "Великого будівництва" в жовтні буде відкрито проїзд на 66 км бетонки Н - 14 Кропивницький - Миколаїв

Дата: 19.08.2020 13:57

В Україні продовжується реалізація національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Основна задача проєкту — будівництво чи реконструкція 6,5 тис. км доріг, 142 шкіл, 117 дитсадків, 212 відділень екстреної медичної допомоги, 570 медичних амбулаторій, 122 спорткомплексів по всій країні.
«Ми хочемо з’єднати якісним сполученням усі куточки нашої країни: Схід, Захід, Північ, Південь. Ми повинні посилити культурні та соціальні зв’язки, а також – зробити доступними важливі соціальні об’єкти: наші лікарні, дитячі садочки та опорні школи», – наголосив Президент України Володимир Зеленський.

На Миколаївщині  в рамках реалізації національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» буде оновлено 66 км дороги Н-14, станом на 15 серпня роботи виконані на 46 км. В жовтні буде відкрито проїзд на 66 км бетонки Н-14 Кропивницький – Миколаїв.

Роботи були розпочаті в 2019 році, тоді було влаштовано 13 км дороги у цементобетоні.

Підрядники працюють із сучасною технікою, одночасно влаштовуються два шари цементобетону. З бетоном працюють переважно вночі, вдень – встановлюють огородження та заливають повздовжні шви бетонного покриття.

«За амбітним планом Укравтодору в 2020 році в Миколаївській області має бути відновлено 185,5 км доріг державного значення. Якщо не матимемо ускладнень на тендерних процедурах – в цьому році встигнемо оновити і 36,9 дороги Т-15-13 Нечаяне – Очаків» – підкреслив Голова Укравтодору Олександр Кубраков.

За інформацією Державного агентства автомобільних доріг України.