Поїздка в Аквапарк – подарунок вихованцям МДЮСШ  від міського голови Максима Лагодієнка

Дата: 24.08.2020 19:01

Сьогодні,24 серпня, під час привітань учасників змагань  з міні – футболу , які  отримали перемогу в обласних змаганнях та стали переможцями  Кубку вже не один раз, міський голова Максим Лагодієнко зробив спортсменам чудовий подарунок –  безкоштовну поїздку в Аквапарк.

Наймолодші  вихованці МДЮСШ  в найближчу п’ятницю, 28 серпня, уже зможуть натішитись  в  найкращому водному  розважальному  шоу  -  АКВАПАРКУ. Сподіваємось подарунок очільника громади  принесе  спортсменам  масу задоволення та надасть сил та бажання  на тренування і здобутті подальших перемог .