М'ячі подаровано, освітлення підключено

Дата: 07.09.2020 15:59

Міський голова Максим Лагодієнко відвідав нещодавно  облаштований дитячий  спортивно – ігровий майданчик  на «родінській» території.  Максим Олександрович  поспілкувався  з  дітьми  та  батьками, які  брали участь в облаштуванні майданчика та відмітив « З вашої ініціативи, спільними зусиллями вас та міської ради, з  гарною організаторською роботою депутата міської ради Олександра Герасімова нам вдалося втілити в життя чудовий дитячий об’єкт. Щира подяка всім вам,  хто долучився до цієї доброї справи. Міський голова  подякував великій групі місцевих жителів та членам їхніх сімей, які  брали активну особисту участь у будівництві та благоустрої  території, а також надавали спонсорську допомогу.

Очільник об’єднаної громади  подарував  для дітлахів  волейбольні та футбольні м’ячі.

На  ігровому майданчику,що знаходиться біля ДНЗ «Пролісок» міський голова  перевірив хід виконання доручення щодо підключення   до зовнішнього освітлення . Станом на 07 вересня  на 13.00.год., біля  майданчика встановлено 4 електроопори та підключено до зовнішнього освітлення.