Спартакіада відбувалася за ініціативи Міністерства молоді та спорту України та Національного агентства України з питань державної служби.

Команда Новобузької ОТГ  взяла участь в ІІ етапі Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Миколаївської області ,яка пройшла у м. Очаків.

Змагання проходили з таких видів: шахи, шашки, волейбол, настільний теніс та футзал. Новобужжя було представлене 18 учасниками а саме  міським головою  Максимом Лагодієнком та заступником голови райдержадміністрації Михайлом Петраківським, які брали участь у змаганнях з шахів (чол.), шашок(чол.),

Найкращий результат показала команда футболістів , яка посіла 3 місце ,завоювавши бронзові медалі.

За підсумками участі державних службовців в обласній спартакіаді новобужани посіли 5 загальнокомандне місце.