Дошкільні навчальні заклади громади прийняли своїх вихованців

Дата: 09.09.2020 13:35

Сьогодні,09 вересня , відновивили свою роботу після тривалої перерви дошкільні навчальні  заклади міста , керуючись листом МОНУ " Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти" та "Тимчасовими рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID - 19), з урахуванням карантинних обмежень дитячі садочки міста  станом на 09.09.20. прийняли 82 дитини.

Освітньо-виховний процес у дошкільних закладах( шість ДНЗ міста  та один  у селі Станційному) організовано з урахуванням вимог до роботи в період адаптивного карантину.

У закладах дотримуються необхідних протиепідемічних заходів: температурний скринінг персоналу та дітей, проводиться дезінфекція поверхонь та вологе прибирання приміщень, персонал забезпечено засобами індивідуально захисту.