Рішенням виконкому змінено юридичну адресу ДВК

Дата: 09.09.2020 16:44

Сьогодні,09 вересня, під головуванням  секретаря міської ради  Сергія Сотскова .відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. В ході обговорення ,члени виконкому  затвердили місця розміщення агітаційних палаток,агітаційного матеріалу та місць проведення мітингів на території Новобузької міської ради,погодили зміну нумерації житлових будинків з господарськими спорудами,надали згоду на зарахування коштів,витрачених на придбання матеріалів   для ремонту порогу та встановлення вхідних дверей співвласниками будинків. Обговорюючи  питання порядку денного, член виконкому   Володимир Черкасенко запропонував   погодити необмежену кількість  встановлення агітаційних палаток біля  магазину «Дитячий світ» та  доповнити  місця для агітпалаток  по вулиці Цибулько біля школи мистецтв та магазину райспоживтовариства.

Також члени виконкому розглянули додаткове та важливе питання зміни юридичної адреси ДВК по ЗОШ № 1. На даний час  ДВК по ЗОШ № 1 знаходиться  у приміщенні  центральної районної лікарні. Але , у зв’язку з  тим, що   особи, хворі  на корона вірус перебувають у ЦРЛ, постала необхідність перенести дільничну виборчу комісію  в інше приміщення.  Тому, члени виконкому погодили зміну юридичної адреси для  ДВК по ЗОШ № 1( приміщення школи  мистецтв та  статистики по вул площа Свободи).