29 вересня відбулось засідання чергової 12 сесії Новобузької міської ради під головуванням міського голови Максима Лагодієнка

В роботі  сесії взяли участь 17 депутатів із 26.

В ході роботи сесії  були обговорені  питання та внесені  зміни до рішення № 82 від 17.01.2020 р. «Про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату міської ради на 2020 рік»;затверджено  Положення про сектор соціального захисту населення виконавчого апарату Новобузької міської ради Миколаївської області;затверджено Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Новобузької міської ради;

Фото без опису

затверджено акти  з приймання-передачі до комунальної власності Новобузької міської ради майнового комплексу фізкультурно-спортивного клубу «Колос» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району; затверджено  акти  з прийому – передачі до комунальної власності Новобузької міської ради  комунального закладу «Новобузький  районний будинок культури» та майнового комплексу  із спільної власності  територіальних громад  сіл, селищ, міст Новобузького району, перейменовано комунальний  заклад «Новобузький районний будинок культури» та затверджено  Статут комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Новобузької міської ради; затверджено акти з приймання-передачі до комунальної власності Новобузької міської ради майнового комплексу комунального закладу «Новобузька дитяча школа мистецтв» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району, передано на баланс сектору культури та туризму виконавчого комітету Новобузької міської ради комунального закладу «Новобузька дитяча школа мистецтв» та затверджено його Статут; затверджено акти з приймання-передачі до комунальної власності Новобузької міської ради міських та сільських бібліотек-філій комунального закладу «Новобузька централізована бібліотечна система» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району, створено комунальний  заклад «Новобузька публічна бібліотека» Новобузької міської ради та затверджено його Статут; передано клуби Новобузької міської ради Миколаївської області; затверджено Проєкт Новобузької міської ради «Капітальний ремонт Новобузького ДНЗ (ясла-садок) №10 «Пролісок»; внесено зміни та доповнення до рішення міської ради від 06 березня 2018 р. № 333 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м. Новий Буг на 2018-2020 роки»;внесено доповнення до рішення міської ради від 29 березня 2016 р. № 55 «Про затвердження Програми Новобузької міської ради «Соціальний захист» на 2016-2020 роки»;внесено зміни до рішення міської ради від 21.12.2019 № 67 «Про міський бюджет  Новобузької міської ради на 2020 рік».

  Також  депутати внесли зміни та доповнення до рішення міської ради від 27.08.2020 р. № 173 «Про перейменування Новобузької загальноосвітньої школи  I-III ступенів №1 та затвердження Статуту закладу в новій редакції»; зміни та доповнення до рішення сесії міської ради № 172 від 27 серпня 2020 року «Про затвердження статутів загальноосвітніх навчальних закладів Новобузької міської ради Миколаївської області в новій редакції»; внесено доповнення до Положення про відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради Миколаївської області, затвердженого рішенням сесії міської ради від 14 липня 2020 р. № 156 «Про внесення змін до п.1 рішення міської ради від 24 лютого 2020р. № 94 «Про створення відділу освіти Новобузької міської ради Миколаївської області».

Розглянуто значний блок  земельних питань. Особливу увагу  привернуло питання про передачу в оренду Новобузькому районному спортивно – технічному  клубу  товариства сприяння  оборони України земельної ділянки площею 3 гектари  з метою підготовки навчання водіїв  відповідних категорій .

Депутати заслухали  директора  НКП «Новобузька районна лікарня» Володимира Лущенка ,який розповів про ситуацію  щодо  підготовки до опалювального періоду  його підприємством. Свого часу  через високі розцінки на постачання теплової енергії з боку « ТОВ  Баніса Енерджі Юкрейн»  депутати міської ради порадили вести перемовини з керівництвом цієї компанії про зниження ціни на тепло,підготувати лікарню до переходу  на опалення природним газом у випадку невдалих перемовин. Але компанія «Баніса Енерджі Юкрейн» готова піти на поступки ( за умови доступних цін на деревне паливо на території області) .А КНП «Новобузька районна лікарня»  вже розпочало тендерну процедуру на постачання природного газу і відміна тендеру загрожує чималими штрафними санкціями. Поки  медичний заклад утримується за рахунок районного бюджету, але невдовзі фінансовий тягар візьме на себе міська рада .

Після обговорення  озвученої проблеми, міський голова  разом з депутатами , порадив  директору  НКП не припиняти тендерну процедуру,а на наступну сесійну зустріч запросити представників ТОВ « Баніса Енерджі Юкрейн» та  з Баштанського   управління газового господарства.

 Питання « Про найменування вулиць в селі Станційне Новобузького району Миколаївської області» перенесено на наступне засідання сесії.