Вітання до Всесвітнього дня бібліотек

Дата: 30.09.2020 10:15

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Вашого професійного свята.

Це професія, яка вимагає уважності, скрупульозності та вміння спілкуватися з людьми та любові до книг. Саме бібліотекарі допомагають знайти потрібну книгу, яка робить читачів трішки кращими й ближчими до знань. Бібліотекарі завжди готові допомогти у великому виборі книжок і порадити, що почитати з новинок. Сьогодні, коли весь світ вміщується на екрані одного гаджета, як ніколи хочеться взяти в руки книгу та почути шурхотіння сторінок. У бібліотеках ми завжди відчуваємо спокій та гармонію саме завдяки людям, які працюють для того, щоб у наші руки попала потрібна книга.

Нікому не секрет, що професія бібліотекаря не є легкою, але у соціальному плані вона надзвичайно важлива. Від Вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої  громади та держави, а в решті решті і її успішний розвиток.
Бажаю міцного здоров'я, сімейного благополуччя, родинного затишку, миру та побільше читачів.

З повагою, міський голова                              Максим ЛАГОДІЄНКО