Батьки стурбовані надмірним використанням дезінфікуючих засобів

Дата: 30.09.2020 14:04

Сьогодні,30 вересня до міської ради звернулась група батьків учнів  Новобузької ЗОШ №7  зі скаргою на директора  навчального закладу Володимира Ночовського.

Батьки здобувачів освіти школи № 7 скаржились на  надмірне  використання дезінфікуючих засобів у приміщенні школи,яке призводить до  поганого  самопочуття  дітей .

Начальник відділу освіти,молоді і спорту Новобузької міської ради Валентина Остапенко поспілкувалась з батьками,вияснила проблему обурення  батьків  та надала роз’яснення щодо  виконання  Постанови №50  Головного  державного санітарного лікаря України та виконання   вимог протиепідемічних заходів  районного управління Держпродспоживслужби.

Валентина Яківна  запросила для  надання  пояснення директора  школи  Володимира Ночовського.

Про  результати  вирішення даного конфлікту буде повідомлено на офіційному сайті міської ради.