Урочистості до Міжнародного дня людей поважного віку на Новобужжі

Дата: 01.10.2020 13:48

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей поважного віку та Дня ветерана, сьогодні 1 жовтня, міський голова Максим Лагодієнко взяв участь в урочистому заході, який проходив в приміщенні Новобузького  міського будинку культури.
Очільник громади
висловив глибоку пошану людям поважного віку, які своєю багаторічною наполегливою працею та героїчними подвигами утверджували українську державність. Від імені депутатського корпусу міської ради  Максим Олександрович вручив ветеранам  праці грамоти та квіти. Менеджеру  ПП «Видавництво газети «Вперед» Людмилі Зубовій  за збереження національних традицій вручено  орден «Чарівна сила України», ветерану праці Івану Мельніченко за  сумлінне та бездоганне служіння українському народу вручено  «Медаль  Богдана Хмельницького».

Ветерани праці,зберігаючи традиції міста, поклали квіти до барельєфа Т. Шевченка.

Народний хор  «Любисток» підготував чудову концертну програму для всіх присутніх на святі.

Після урочистостей відбулись спортивні змагання з шахів та шашок. Переможці нагороджені   подарунками. Також  присутні  мали можливість  поласувати смачним козацьким кулешем .

Усі заходи були проведені з дотриманням соціальної дистанції та маскового режиму.