Презентація книги новобузької письменниці Любові Матвієнко

Дата: 08.10.2020 10:09

07 жовтня у  літературній вітальні імені С.Черкасенка центральної бібліотеки відбулась творча зустріч  відвідувачів бібліотеки з новобузькою письменницею Любов Матвієнко. Любов  Миколаївна презентувала власну книгу «На ниві життя». На читачів чекала емоційна розповідь письменниці про те, що надихнуло на створення книги, процес "народження" та, власне, презентація книги. Це вже шоста книга Любові Матвієнко, яка  знову принесла успіх своєму авторові.

В ході презентації були висловлені слова вдячності письменниці за її уміння заставити замислитись читача  про найвищі людські цінності. Сама ж Любов Миколаївна  настільки розчулилась, що  подарувала  присутнім  нову притчу та продекламувала свої вірші.

По закінченні заходу, всі присутні зробили фото на згадку.