07 жовтня в Миколаївській області оголошено Днем жалоби за загиблими в авіакатастрофі літака АН -26

Дата: 07.10.2020 09:14

Відповідне розпорядження, сьогодні, підписано виконувачем функцій і повноважень голови облдержадміністрації, заступником голови ОДА Тетяною Стахевич.

З метою вшанування пам’яті загиблих курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з Миколаївської області Володимира Олабіна та Андрія Померанцева 07 жовтня 2020 року в Миколаївській області оголошено Днем жалоби за загиблими в авіакатастрофі літака АН-26.

Цього дня на всій території області необхідно приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності рекомендовано скасувати проведення концертно-розважальних заходів.

Керівникам телерадіокомпаній запропоновано внести зміни до теле- і радіопередач.

Роспорядження за посиланням: https://cutt.ly/Ggwfbjy