Вшанування пам'яті загиблих внаслідок катастрофи військового літака Ан-26 під Чугуєвом!

Дата: 06.10.2020 13:03

Завтра, 07 жовтня о 09:00 біля меморіального комплексу на честь загону К.Ф.Ольшанського (м. Миколаєва, вул. Адміральська) відбудеться церемонія прощання з військовослужбовцями, курсантами Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба Андрієм ПОМЕРАНЦЕВИМ та Володимиром ОЛАБІНИМ, які трагічно загинули внаслідок катастрофи військового літака Ан-26 під Чугуєвом.

Запрошуємо громадськість вшанувати пам’ять загиблих.

Також повідомляємо, що у зв’язку з проведенням церемонії прощання, з 08.00 до 11.00 буде перекрито рух транспорту по вул.Адміральська: від вул.Московська до вул.Лягіна.