Роботи з ремонту доріг міста продовжуються

Дата: 20.10.2020 11:44

З метою поліпшення стану комунальних доріг  міста ,підвищення безпеки руху, задля комфортності  проїзду транспорту та перевезень пасажирів в місті  проходять роботи з ремонту частини дороги  вулиці  Героїв Небесної Сотні за  кошти обласного бюджету.

Навесні  вже були проведені роботи по ремонту  ділянки дороги по вулиці Героїв Небесної Сотні біля  приміщення Нової Пошти. Наразі – ремонт   іншої ділянки дороги по цій же вулиці.

. Підрядна організація  ТОВ «Софія - Граніт» вже приступила до ремонту. Наразі працівниками здійснюється  фрезерування та підготовка ділянок дорожнього покриття до укладання асфальту.На черзі ремонт частини дороги по вулиці Міхновського.

Проєктно – кошторисну документацію  на проведення ремонту даних вулиць виготовлено за кошти міського бюджету.