Уряд виділив понад пів мільярда гривень на дезінфекційні засоби для шкіл

Дата: 22.10.2020 10:26

Кабінет Міністрів виділив майже 540 млн грн на забезпечення дезінфекційними засобами учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Відповідне рішення Уряд ухвалив 21 жовтня 2020 року.

“Ми зекономили кошти за іншими бюджетними програмами і знайшли змогу направити їх для шкіл. Вони зможуть додатково закупити дезінфектори для обробки рук і шкіри, а також поверхонь. Перебування дітей в закладах загальної середньої освіти, особливо 1-4 класів, після канікул має бути безпечним, щоб вони мали змогу повноцінно навчатися”, – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Уряд вніс зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”. Це сприятиме цільовому спрямуванню коштів на забезпечення шкіл дезінфекційними засобами.Рішення допоможе підтримувати безпечні умови для навчання під час карантину та проводити санітарні й дезінфекційні заходи задля запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Нагадаємо, рівень заробітної плати працівників галузі освіти у 2021 році буде підвищений у два етапи: у січні та в липні. Такі зміни передбачені в проєкті Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік”.