Про готовність до опалювального періоду у закладах освіти Новобузької ОТГ

Дата: 04.11.2020 16:34

Відділ освіти,молоді і спорту  Новобузької міської ради інформує,що  заклади освіти тимчасово з 03.11.20.по 06.11.20. переведені на дистанційну форму навчання. Відбулась зміна власника і заклади освіти  з районної ради перейшли до міської ради  27 серпня 2020 року. Деякі заклади освіти  були передані від  районної ради без правовстановлюючих документів .

З великим боргом за опалювальний осінньо- зимовий період 2019-2020 року перейшли  у спадок міській раді :

• Новобузький  ЗО Ш №7 ( Ночовський В.)- 342798.17.грн( згідно акту звірки газопостачальної компанії);
  • Новобузький ЗОШ  № 7 (Ночовський В.) – 3500 грн. ( за розподіл природного газу);

І це ще не останні борги,що дістались міській раді від попередніх засновників шкіл:

• Новобузький ЗОШ №7 (Ночовський В.)- 12241грн.(несплачений борг по ЄСВ);
  • Новобузький ЗОШ   № 10 ( Сенчин А.)- 36029грн. (несплачений борг по ЄСВ);
  • Станційна філія Новобузького  ЗЗСО № 1 – 369103грн. ( модернізація  вузла обліку природного газу);
  • Першотравнева  філія Новобузького ЗЗСО №1  - 69000грн.(модернізація вузла обліку природного газу);

На сьогоднішній   день тендер  на закупівлю природного газу  проведено.

З керівництвом ПАТ «Миколаївгаз» підписано угоду на відновлення постачання природного газу у заклади освіти.

Всі заклади  освіти  будуть  забезпечені  газопостачанням та працюватимуть в належних умовах задля комфортного перебування дітей у закладах освіти.