Про спільне засідання депутатських комісій та скликання сесії міської ради

Дата: 09.11.2020 11:40

До уваги  депутатів 7 скликання Новобузької  міської ради !

10 листопада  о 09.00.год. в  актовому залі міської ради відбудеться  спільне засідання  депутатських комісій.

О 10.00.год. в  актовому залі міської ради відбудеться сесія міської ради.

Запропонований порядок денний сесії :

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 06 березня 2018 р. № 333 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м. Новий Буг на 2018-2020 роки»

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22 грудня 2017 р.

№ 320 «Про затвердження міської цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Новобузької міської територіальної громади  на 2018-2020 роки»

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2019 № 67 «Про міський бюджет  Новобузької міської ради на 2020 рік»

Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району у комунальну власність Новобузької міської ради юридичної особи – комунального некомерційного підприємства «Новобузька центральна районна лікарня» Новобузької районної ради Миколаївської області.

Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району у комунальну власність Новобузької міської ради юридичної особи – комунального некомерційного підприємства «Новобузький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Новобузької районної ради Миколаївської області

Про затвердження  актів  з прийому – передачі до комунальної власності  Новобузької міської ради  майнового  комплексу  комунального закладу

« Новобузька  централізована бібліотечна система» із спільної власності  територіальних громад  сіл,  селищ, міст Новобузького району

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 14.07.2020р.№155 « Про створення сектору культури та туризму  Новобузької міської ради Миколаївської області»

Про прийняття безоплатно майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району у комунальну власність Новобузької міської ради.