За минулу добу зареєстровано 203 нових підтверджених випадки COVID-19, з них за місцем проживання:
-  м. Миколаїв – 132;

-  Новоодеський район – 1;
-  Очаківський район – 4;
-  Первомайський район – 0;
-  Снігурівський район – 5.

Захворювання на COVID-19 встановлено у 563 (+11) працівників закладів охорони здоров’я.
Одужало хворих за добу – 79, всього одужало – 3306.
Померло всього від наслідків COVID-19 – 230, за добу – 8.
За останню добу методом ПЛР обстежено – 556 осіб, методом ІФА – 655.
_______________________
За минулу добу до закладів охорони здоров’я області звернулося/виявлено 182 особи з підозрою на COVID-19.
________________________
даними керівників закладів охорони здоров’я області, станом на 10:00 11.11.2020 на стаціонарному лікуванні знаходиться  764 особи, хворих на COVID-19 або з підозрою, з них:
-  у КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» - 82 хворих;
-  в інших закладах охорони здоров’я області, розгорнутих під госпіталізацію хворих з COVID-19 – 682 особи, в тому числі:
-  Первомайська центральна районна лікарня (ЦРЛ) – 29 хворих та 27 осіб з підозрою;
-  Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня – 23 хворих та 9 осіб з підозрою;
-  Баштанська центральна районна лікарня (ЦРЛ) – 10 хворих та 15 осіб з підозрою;
-  Миколаївська центральна районна лікарня (ЦРЛ) –  12 хворих та 11 осіб з підозрою;
-  Новобузька центральна районна лікарня (ЦРЛ) – 29 хворих та 23 особи з підозрою;
-  Новоодеська центральна районна лікарня (ЦРЛ) – 11 хворих та 18 осіб з підозрою;
-  Очаківська центральна районна лікарня (ЦРЛ) – 10 хворих та 12 осіб з підозрою;
-  Вознесенська міська багатопрофільна лікарня – 18 хворих та 21 особа з підозрою;
-  Доманівська центральна районна лікарня (ЦРЛ) – 5 хворих та 6 осіб з підозрою;
-  пологовий будинок №1 м. Миколаєва –  7 хворих та 1 особа з підозрою;
-  міська лікарня №1 – 122 хворих;
-  міська лікарня №5 – 53 хворих та 82 особи з підозрою;
-  міська дитяча лікарня №2 – 2 хворих та 4 особи з підозрою;
-  міська лікарня №3 – 59 хворих та 56 осіб з підозрою;
-  Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр - 0;
-  Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня – 2 хворих та 5 осіб з підозрою.

Для зупинення розповсюдження коронавірусної інфекції закликаємо жителів міста та області дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму в громадських місцях, користуватись антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції.