Запровадження в закладах освіти міської ради нового формату навчання

Дата: 12.11.2020 15:38

.Карантин в Україні в зв'язку з коронавірусом змусив багатьох почати вчитися або працювати на дому. Педагогами  закладів загальної середньої освіти Новобузької міської ради для дистаційної та змішаної форми навчання широко використовуються різні  дистанційні технології.

Але лідером гонки за увагою мільйонів став не "старий-добрий" Skype, а Zoom Video Communications або просто Zoom. Саме там нині проходять ділові та особисті зустрічі, навчання у школах, університетах, проведення вебінарів тощо.

Новий формат роботи в онлайн режимі надає можливість усім  зацікавленим  збиратися одночасно. І педагоги Новобузької громади  почали  використовувати цей  зручний доступ до онлайн – конференцій, що дає змогу  живого зв’язку з учнями. Масштабно  використовують новий формат навчання педагоги  Новобузької гімназії та  окремі педагоги інших закладів освіти  міської ради.